Historia Banku Zachodniego WBK rozpoczyna się we wrześniu 2001 roku. Jego pierwszy oddział powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A, które w 1989 roku podczas demokratycznych przemian ustrojowych i pojawienia się na terenie Polski wolnego rynku wyłoniły się jako samodzielne jednostki ze struktur Narodowego Banku Polskiego.

Strategią Banku Zachodniego WBH jest oferowanie najwyższej jakości usług oraz produktów finansowych, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa. Dzięki prowadzeniu tego rodzaju polityki bankowej, każdego dnia zdobywa zaufanie coraz większego grona klientów indywidualnych i finansowych stając się liderem na rynku finansowym w zakresie bankowych usług elektronicznych oraz bardzo wysokiego poziomu zabezpieczeń

ZAPYTAJ EKSPERTA O KREDYT

Bank Zachodni WBK S.A.
ul. Rynek 9/11
50-950 Wrocław
tel.: 71 370-10-00
fax: 71 370-27-87

Najczęściej poszukiwane przez klientów:
kredyt mieszkaniowy BZ WBK
kredyt gotówkowy BZ WBK

Aktualna prezentacja online:


Uwaga! Myślisz o kredycie hipotecznym? Zbadaj zdolność kredytową w ponad 20 bankach! Skontaktuj się w swoim mieście z renomowanym ekspertem Open Finance, Expander lub Notus! Usługi ekspertów finansowych są bezpłatne!