Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 roku razem z pierwszymi demokratycznymi przemianami ustrojowymi i pojawieniem się na terenie naszego kraju wolnego rynku. Już od pierwszych lat swojej działalności, dzięki innowacyjnym usługom, zjednał sobie uznanie ogromnej liczby klientów. To właśnie Bank Millennium jako pierwszy na polskim rynku bankowym wydał swoim klientom karty płatnicze Visa i został odnotowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2011 roku osiągnął skonsolidowany zysk netto o wartości 466,5 miliona złotych.

Priorytetem Banku Millennium jest nie tylko dbałość o każdego klienta poprzez wprowadzanie produktów spełniających współczesne oczekiwania ale również należyta dbałość o bezpieczeństwo zgromadzonych depozytów dzięki uzyskaniu gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

KREDYTY HIPOTECZNE

Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Infolinia: (+48) 519 284 040 lub (+48) 22 598 40 40

Najczęściej poszukiwane przez klientów:
kredyt mieszkaniowy Millennium
pilna pożyczka Millennium

Aktualna oferta Millennium Banku:

Uwaga! Myślisz o kredycie hipotecznym? Zbadaj zdolność kredytową w ponad 20 bankach! Skontaktuj się w swoim mieście z renomowanym ekspertem Open Finance, Expander lub Notus! Usługi ekspertów finansowych są bezpłatne!