ING Bank Śląski – oferta online, kredyty w ING Banku Śląskim

Wywodzący się z działającego od 1989 roku Banku Śląskiego w Katowicach, a od września 2001 ING Bank Śląski bazując na zdobytym przez lata działalności w branży finansowej doświadczeniu oferuje zarówno swoim stałym jak i przyszłym klientom zintegrowaną usługę, która jest konkurencyjną propozycją na rynku bankowym, jednocześnie starając się zachować charakter najbardziej przyjaznej placówki bankowej.

Aby osiągnąć zamierzone w swojej strategii cele stale udoskonalana jest przez ING Bank Śląski oferta produktów oraz innowacyjnych usług, które wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom każdego klienta. Nowoczesna bankowa usługa elektroniczna zapewnia stały dostęp klienta do swoich rachunków. Przy wykorzystaniu sieci internetowej oraz telefonii komórkowej klient może swobodnie dysponować swoimi finansami o każdej porze dnia a nawet nocy.

ING Bank Śląski
ul. Sokolska 34
40-086 Katowice
Infolinia: 801 222222

SWIFT: INGBPLPW
NIP: 6340135475
REGON: 271514909

Najczęściej poszukiwane przez klientów:
kredyt hipoteczny ING Bank
kredyt gotówkowy ING Bank

Aktualna Oferta ING Banku Śląskiego:

Uwaga! Myślisz o kredycie hipotecznym? Zbadaj zdolność kredytową w ponad 20 bankach! Skontaktuj się w swoim mieście z renomowanym doradcą Open Finance, Expander lub Notus! Usługi doradców finansowych są bezpłatne!

No comments yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Zamów zestawienie kredytów hipotecznych październik 2014