Historia Banku Zachodniego WBK rozpoczyna się w grudniu 2001 roku. Jego pierwszy oddział powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A, które w 1989 roku podczas demokratycznych przemian ustrojowych i pojawienia się na terenie Polski wolnego rynku wyłoniły się jako samodzielne jednostki ze struktur Narodowego Banku Polskiego.

Strategią Banku Zachodniego WBH jest oferowanie najwyższej jakości usług oraz produktów finansowych, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa. Dzięki prowadzeniu tego rodzaju polityki bankowej, każdego dnia zdobywa zaufanie coraz większego grona klientów indywidualnych i finansowych stając się liderem na rynku finansowym w zakresie bankowych usług elektronicznych oraz bardzo wysokiego poziomu zabezpieczeń. Obecnie Bank należy do Grupy Santander i po rebrandingu nosi nazwę Santander Bank Polska

KREDYTY HIPOTECZNE

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

infolinia: 781 119 999 lub +48 61 81 1 9999

Najczęściej poszukiwane przez klientów:
kredyt mieszkaniowy Santander Bank Polska
kredyt gotówkowy Santander Bank Polska

Uwaga! Myślisz o kredycie hipotecznym? Zbadaj zdolność kredytową w ponad 20 bankach! Skontaktuj się w swoim mieście z renomowanym ekspertem Open Finance, Expander lub Notus! Usługi ekspertów finansowych są bezpłatne!