Getin Bank należy do grupy najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Od chwili powstania czyli 2004 roku do dziś zdobył zaufanie ponad 2 milionów klientów, którzy korzystają z atrakcyjnych i konkurencyjnych na polskim rynku bankowym produktów.

Getin Bank oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym jak również biznesowym, obsługując finanse małych oraz średnich firm. W swojej ofercie proponuje atrakcyjne lokaty online, niskooprocentowane kredyty oraz nowoczesne karty płatnicze. Dzięki ciągłej obserwacji rynku finansowego oraz analizie aktualnych potrzeb społeczeństwa umożliwia doskonałe dopasowanie swoich produktów do oczekiwań każdego klienta. Getin Bank posiada nie tylko ponad 500 własnych oddziałów, ale również placówki franczyzowe umożliwiając swoim klientom swobodny dostęp do usług bankowych na ternie całego kraju.

KREDYTY HIPOTECZNE

Getin Noble Bank SA
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

tel.: (22) 19797 (22) 203 03 03
fax: (32) 661-14-04

Najczęściej poszukiwane przez klientów:
kredyt hipoteczny Getin
kredyt gotówkowy Getin

Aktualna oferta Getin Banku:

Uwaga! Myślisz o kredycie hipotecznym? Zbadaj zdolność kredytową w ponad 20 bankach! Skontaktuj się w swoim mieście z renomowanym ekspertem Open Finance, Expander lub Notus! Usługi ekspertów finansowych są bezpłatne!