Strategią działającej już ponad osiemdziesiąt lat instytucji jaką jest Pekao SA jest bieżące analizowanie rynku bankowego i wprowadzanie innowacyjnej oferty, która spełnia bieżące potrzeby współczesnego klienta. Bogata oferta konkurencyjnych usług, a także bezpieczny mobilny kanał dystrybucji usług sprawiły, dziś Pekao SA znalazło się wiodącej czołówce banków nie tylko w naszym kraju, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jedynie w pierwszej połowie 2012 roku Pekao SA udało się wypracować skonsolidowany zysk netto w wysokości 1.415 milionów, co świadczy nie tylko o ogromnej liczbie klientów korzystających z jego usług. Klienci mają do dyspozycji ponad tysiąc placówek bankowych, w których czekają na nich bardzo dobrze przeszkoleni specjaliści od bankowości detalicznej i korporacyjnej.

KREDYTY HIPOTECZNE

Bank Pekao SA
ul. Grzybowska 53/57
skr. poczt. 1008
00-950 Warszawa
tel: 22 656-00-00
fax: 22 656-02-03

Najczęściej poszukiwane przez klientów:
kredyt gotówkowy Pekao SA
kredyt hipoteczny Pekao BH

Uwaga! Myślisz o kredycie hipotecznym? Zbadaj zdolność kredytową w ponad 20 bankach! Skontaktuj się w swoim mieście z renomowanym ekspertem Open Finance, Expander lub Notus! Usługi ekspertów finansowych są bezpłatne!